جواهرات طرح بال فرشته

از زمان طلوع تاریخ بشر، جواهرات نه تنها زینت یافته اند، بلکه دارای معنی نیز هستند. حتی اعتقادات بر این باور بود، که دارای قدرت های ماورای طبیعی هستند. امروزه می توانید با افرادی ملاقات کنید که با گردنبند، دستبند یا انگشتر و نقش نمادین آن به عنوان نوعی طلسم رفتار می کنند.

جواهرات طرح بال فرشته نه تنها اکسسوری های زیبایی هستند، بلکه می توانند نشان دهنده چیزهای زیادی برای صاحب آن باشند. این جواهرات را می‌توان برای هر مناسبت خاص، رویداد یا حتی در هر زمانی از سال به کسی هدیه داد.

جواهرات بال فرشته نماد چیست؟

بسیاری از مردم جواهرات فرشته را به عنوان یادآوری کسی که از دست داده‌اند یا نماینده کسی که احساس می کنند فرشته نگهبان آنها است، انتخاب می کنند. به همین دلیل جواهرات طرح بال فرشته نیز هدیه ای مناسب برای هر عزیزی است.

این نماد مربوط به فرشتگان است. سمبل محافظت، محبت و هماهنگی می باشد. فرشتگان امید و شادی را فراهم می‌کنند.

ما جواهرات بال فرشته را دوست داریم، زیرا ظاهری لطیف دارند. در عین حال معنای قدرتمندی در رابطه با قدرت، عشق، شفقت و محافظت دارند.

برای یک استایل زیبا و جاودانه، هیچ چیز بهتر از جواهرات بال فرشته نیست!

angel wing jewelry

 

بال های فرشته که در میان افراد آگاه بسیار محبوب بوده، نماد عشق، معنویت و محافظت هستند.

این نماد به اندازه‌ای معروف و محبوب است که رقص باله از این مدل گرفته شده است و در دنیای امروز به هنر نابی تبدیل شده است.

رقص باله:

ظاهر پری مانند یک بالرین، عزیزان ما را محصور می کند و باعث رضایت آنها می شود. رقصنده کوچک به معنای ظرافت و تعادل است.

باله نوعی رقص است. این کار فقط توسط رقصندگانی انجام می شود که آموزش خاصی دیده اند. رقصنده ها توسط یک شرکت رقص استخدام می شوند و در تئاتر اجرا می کنند. اولین اشاره به باله در اثری از دومنیکو دا پیاچنزا، که در اوایل قرن ۱۴ میلادی می زیسته، یافت می شود.

ballet dance

 

بالاترین رتبه رقصنده زن در یک گروه، معمولاً پریما بالرین نامیده می شود.

سیری در تاریخ:

در باله کلاسیک یا معاصر، رقص ممکن است داستانی را بیان کند، حالتی را نشان داده یا به سادگی موسیقی را در حرکت منعکس کند. باله به عنوان نوعی از نمایش ها روی صحنه رفته و از عصر رنسانس ایتالیا در قرن ۱۵ و ۱۶ میلادی سرچشمه گرفته است که از آنجا به فرانسه گسترش یافت. خلق باله کلاسیک به شکلی که امروز می شناسیم، در زمان سلطنت پادشاه هنردوست فرانسوی لویی چهاردهم در اواسط قرن ۱۷ میلادی رخ داد.

در دوران رمانتیک، تکنیک باله برای بیان ایده های جدید، به ویژه با رقصیدن زنان به صورت نقطه ای، یا روی انگشتان پا، تکامل یافت و به آنها اجازه می داد ماورایی ظاهر شوند.

بالرین در اصل نماد دو سمبل فرشته ای است که با رقص خود زیبایی خاصی را خلق می کند.

ballet dance

طراحی جواهرات:

از آنجایی که این باور وجود دارد که هر کسی یک فرشته نگهبان دارد، منطقی است که جواهراتی برای یادآوری یک فرشته طراحی شده باشند.

اگر جواهری به صورت بال فرشته برای یکی از نزدیکان خود هدیه بدهید، می توان گفت، به دلیل اینکه شما نمی توانید دائم پیش او باشید، پس جواهرات طرح بال فرشته می تواند از او محافظت کند.

قرار دادن یک فرشته کامل بر روی برخی از جواهرات بسیار دشوار است. بنابراین تبدیل به بال هایی شده است که اکنون روی گردنبند ها، گوشواره ها و حتی بر روی انگشتر ها نیز ظاهر می شوند.

آیتم های مختلفی وجود دارند، که طرح یا نماد های بال فرشته دارند. اما این جواهرات هستند که وقتی به روشی معقول پوشیده شوند، واقعاً برجسته و زیبا می شوند.

Angel wing jewelry

 

اغلب بال های فرشته به همان شکلی طراحی نمی شوند که روی فرشته ظاهر می شود. آنها باز و آماده برای پرواز نخواهند بود، بلکه معمولاً از یکدیگر جدا و به سمت پایین و گاهی به سمت بالا خواهند بود.

برای کسانی که به جواهرات طرح بال فرشته علاقه مند هستند، طراحی های زیادی از این طرح زیبا را می توان در فروشگاه های جواهرات یافت.

 

 

منابع:

1) www.us.silvexcraft.eu

2) www.helenficalora.com

3) www.amazon.com

4) www.engelsrufer.world

5) www.wikipedia.org

6) www.metoperashop.org

7) www.kensujewelry.com

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: محتوا محافظت شده !